Podsumowanie ligowej jesieni trampkarzy
autor: Wojtika | data: 2022-11-24 17:39:39

Ligowe zmagania w rundzie jesiennej zakończyli także zawodnicy zespoły trampkarzy młodszych C2 (rocznik 2009 i młodsi). Zapraszamy chętnych zawodników i zawodniczki do gry w naszym zespole, który z meczu na mecz zdobywa nowe doświadczenie na dużym boisku.

Najstarszy zespół młodzieżowy Gromu występujący w rozgrywkach Okręgowej Ligi Trampkarz C2, grupa 1 w swoich rozgrywkach zajął 3. miejsce. Dla podopiecznych Tomasza Jarzębskiego była to, podobnie jak w przypadku orlików, zmiana systemu gry. Zawodnicy musieli przestawić się z gry w kategorii młodzik i rywalizacji w piłce 9 – osobowej na grę 11 x 11 na pełnym boisku.

W ligowej rywalizacji zawodnicy zespołu trampkarzy odnotowali 3 zwycięstwa i 5 porażek oraz bilans bramkowy 17:39.

Do rozgrywek zostało zgłoszonych 22 zawodników, z czego 18 znalazło się w kadrze meczowej przynajmniej raz. Komplet, osiem spotkań rozegrali: Rafał Chudaszek, Marcel Pabiś, Kamil Pełka, Szymon Florczyk i Szymon Lis.

Na listę strzelców wpisało się ogółem 7 zawodników a najskuteczniejszymi zawodnikami w ligowych rozgrywkach okazali się Marcel Miarka i Maciej Jagiełło, zdobywcy 4 bramek.

W okresie ligowym zespół Gromu rozegrał także trzy spotkania sparingowe wygrywając dwa i jedno przegrywając.

‹ Poprzednia Następna ›