Żaki zakończyły zmagania turniejowe
autor: Wojtika | data: 2022-11-01 16:35:52

Najmłodszy zespół funkcjonujący w strukturach klubu czyli żaki (rocznik 2014 i młodsi oraz dziewczynki o dwa lata starsze) zakończyły regularne zmagania turniejowe ale nie oznacza to, że na kolejne pojedynki muszą czekać do wiosny bo właśnie wkraczamy w sezon halowy.

Zmagania żaków odbywają się w formule turniejowej. Każdy z klubów organizuje jeden turniej podczas którego rywalizuje się według zasady każdy z każdym.

Grom Miedźno do zmagań wystawił dwa zespoły, które rywalizowały z rówieśniczkami i rówieśnikami z Okszy Łobodno oraz Liswarty Popów. Niestety, wiele wypadkowych spowodowało, że tylko w pierwszy turnieju wystąpiły dwa zespoły naszego klubu.

Mimo absencji zawodnicy zespołu z wielkim zaangażowaniem walczyli w każdym pojedynku a duża część z nich łączy występy także w rywalizacji Okręgowej Ligi Orlików Młodszych E2.

Zespoły Gromu w czterech turniejach reprezentowało łącznie 16 zawodników. We wszystkich turniejach uczestniczyli: Ksawery Woźniak oraz Kamil Gomułka. Udział w trzech turniejach zaliczyli: Kacper Lis i Robert Szczepaniak. W dwóch turniejach udział brali: Antoni Bedła, Marek Lada, Remigiusz Motyl, Szymon Jabłoński, Kacper Pisula, Borys Miarka, Maksymilian Skupień, Filip Tałajczyk, Jakub Rzepka. Udział w jednym turnieju zaliczyli: Nikodem Napieraj, Zuzanna Jarzębska oraz Filip Makles.

Najskuteczniejszym zawodnikiem turniejowej rywalizacji okazał się Ksawiery Woźniak. Bramki zdobywali również Filip Tałajczyk oraz Jakub Rzepka.

Od kolejnego tygodnia zajęcia żaków zostaną przeniesione na sale sportową aby dobrze przygotować się do turniejów:
03.12., Panki - Maskpol Cup 2022
11.12, Ostrowy nad Okszą - Turniej mikołajkowy