Remis z Ajaksem Częstochowa
autor: polemistes | data: 2022-10-16 08:58:49

Remisem 1:1 (0:1) zakończyło się wczorajsze spotkanie, w którym nasz zespół podejmował Ajaks Częstochowa. Bramkę na wagę jednego punkty zdobył w 90 minucie meczu Przemysław Lis.Ajaks Częstochowa nie należy do najwygodniejszych rywali zespołu z Miedźna. Na siedem dotychczas rozegranych spotkań zespół Gromu wygrał jedno i sześciokrotnie przegrał. 

Zespół Gromu chociaż rozpoczał spotkanie z animuszem i optyczną przewagą to jednak nie potrafił sforsować szczelnej obrony Ajaksu. Zespół gości natomiast nastawił się na grę z kontry ale bramkę zdobył wykorzystując błąd Pawłą Gali przy wyprowadzeniu piłki, którą przejął Cezary Klemczyk i celnym strzałem posłał piłkę do bramki. Zespół Gromu w pierwszej części spotkania najdogodniejszą akcję stworzył sobie po wrzutce Tomasza Żurka i strzale głową Szymona Jóźwiaka w słupek.

W drugiej części spotkania przewaga Gromu wzrosła ale nie przekładało się to na bramki. Strzał Kryspina Malinowskiego minimalnie był chybiony, kolejny strzał Konrada Szwarca obronił robinsonadą Łukasz Eljasiński. Gospodarze parli jednak do zdobycia bramki a ta padła w 90 minucie gry. Szymon Jóżwiak strzelił z 16 metrów, bramkarz Ajaksu, tym razem mocny strzał wybronił przed siebie a dobitka Przemysława Lisa osiągnęła wymarzony cel. Doliczony czas gry nie przyniósł zmiany rezultatu.

 

Relacja spotkania

herb Grom Miedźno
1:1
(0:1)
herb Ajaks Częstochowa
Grom Miedźno   Ajaks Częstochowa
Miedźno, Stadion im. L. Bodziachowskiego ul. Szkolna 7

 

herb Grom Miedźno Informacje o kadrze Grom Miedźno

1. Piotr Kott kapitan   
2. Tymoteusz Tekieli ??ta kartka  zmiana 45" Mateusz Pełka   
3. Paweł Gala ??ta kartka   
4. Michał Szyda   
5. Tomasz Żurek   
6. Kryspin Malinowski   
7. Paweł Nowakowski ??ta kartka   
8. Przemysław Lis bramka   
9. Jakub Chwist  kontuzja 38" Konrad Szwarc   
10. Oskar Malinowski   
11. Szymon Jóźwiak   

Rezerwowi: Daniel Jóźwik, Kuba Żurawski

Wynik:
0:1 Ajaks Częstochowa 18'
1:1 Przemysław Lis 90'


‹ Poprzednia Następna ›
Komentarze
20:41:11 16.10.2022 Autor: ~Wojtika
Victoria Żytno, zespół obecnie występujący w Klasie Okręgowej ale w Łodzkim Związku Piłki nożnej rozpoczął sondowanie przeniesienia się do Śląskiego Związku Piłki Nożnej. jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy są wyjazdy, które w poniektórych przypadkach sięgają 100 km w jedną stronę.
20:44:38 16.10.2022 Autor: ~Wojtika
We Wręczycy Wielkiej, przy dostatecznym zaangażowaniu osób, które są pomysłodawcami może ponownie odrodzić się piłka seniorska. Trzymamy kciuki za realizację pomysłu.
22:54:22 21.10.2022 Autor: Wojtika
Tomasz Sobczak z dniem 20.10. przestał pełnić funkcję trenera beniaminka IV ligi, Victorii Częstochowa. Zespół tymczasowo zapewne poprowadzi dotychczasowy asystent Sobczaka, Norbert Mendrela.
22:58:27 21.10.2022 Autor: Wojtika
Sporo zmian na stanowiskach trenerskich szykuje sie w okresie zimowym. Sparta Lubliniec sądowała zatrudnienie m.in. Piotra Zroślaka. Zmiana nastąpi na stanowisku trenerskim w Czarnych Starcza. Gorące \\\"stołki\\\" są także, jak donosi teren w Przyrowie, w Libidzy. Roszady mogą nastąpić także w Pankach i Golcach. Zapowiada się bardzo ciekawa przerwa zimowa
22:59:45 21.10.2022 Autor: Wojtika
Tomasz Szlenk, od lat związany z MKS Myszków zrezygnował w ubiegłym tygodniu z pracy w Zarządzie klubu.
Dodaj komentarz