Nowa trybuna na obiekcie sportowym
autor: Wojtika | data: 2022-10-10 23:00:00

Obiekt sportowy im. Ludwika Bodziachowskiego w Miedźnie wzbogacił się o nową trybunę modułową liczącą 72 indywidualne miejsca siedzące. Inwestycja była możliwa dzięki współpracy kilku instytucji oraz zaangażowaniu klubowych działaczy, zawodników i sympatyków klubu. Wszystkim, którzy przyczynili się do sfinalizowania inwestycji serdecznie dziękujemy!

W roku 2021 zostały zabezpieczone środki w wysokości 15 000 z funduszu sołeckiego Sołectwa Miedźno na działalność klubu. W roku 2022 dzięki zainteresowaniu, Prezesa klubu, Wojciecha Kowalika i współpracy z sołtysem Sołectwa Miedźno, Panem Mirosławem Zawadą a także z Urzędem Gminy Miedźno poprzez marszałkowski konkurs "Inicjatywy Sołeckie" został złożony wniosek na zakup trybuny modułowej. Jak się okazało, dzięki zabezpieczonej kwocie 15 000,00 udało się pozytywnie aplikować i uzyskać kolejne 15 000,00 na zakup trybuny.

Całość inwestycji jednak nie miałaby swojego uroku gdyby nie zaangażowanie innych osób w cały projekt. Otóż działacze klubowi byli inicjatorami wykonania podbudowy pod nową trybunę. Dzięki pomocy firmy Miarka - prace ziemne wykorytowano teren a firma Wujec Tomasz Brukarstwo - Usługi Brukarskie przekazała krawężniki oraz podbudowę a także udostępniła swój sprzęt, ponadto firma Prybud obdarowała nas cementem niezbędnym do odpowiedniego wykonania robót a Dawid Janas pomógł w logistyce.

Praca społeczna i zaangażowanie działaczy, zawodników i sympatyków spowodowała, że całość uzyskała zadawalający efekt. W pracach udział brali: Łukasz Izdebski, Tomasz Wujec, Adam Pisula, Andrzej Murawski, Tomasz Jarzębski, Marcin Szewczyk, Adrian Miarka, Michał Miarka, Wojciech Szewczyk, Łukasz Lada, Wojciech Kowalik, Tomasz Izdebski.

Przed nami nadal jednak sporo pracy aby miejsce uzyskało swój urok i klimat, chociaż i teraz posiada swoisty... wygląd. Małymi jednak krokami do przodu... Miejmy nadzieję, że starczy na sił, wigoru bo działamy dla naszej małej Ojczyzny i lokalnej społeczności.

Wszystkim zaangażowanym w inicjatywę serdeczne dzięki!!!

Kolejny konkurs "Inicjatywa Sołecka" już na wiosnę. Zainteresowanych projektem zapraszamy do współpracy, udzielimy niezbędnych informacji dzięki którym kolejne Sołectwa będą mogły udanie realizować swoje przedsięwzięcia. W roku 2022 o pomoc finansową w ramach Konkursu mogły aplikować sołectwa za pośrednictwem gmin a maksymalna kwota pomocy finansowej dla gminy wyniosła 80 000,00.

‹ Poprzednia Następna ›