Na obiekcie sportowym zamontowano monitoring
autor: Wojtika | data: 2022-09-25 09:22:48

Na obiekcie im. Ludwika Bodziachowskiego w Miedźnie już od jakiegoś czasu funkcjonuje monitoring, który ma na celu odpowiednia ochronę publicznego mienia oraz zwiększenie bezpieczeństwa na kompleksie sportowym. Pierwsze efekty już są dostrzegalne. Montaż monitoringu został dofinansowany ze środków Gminy Miedźno. Obiekt sportowy jeszcze do niedawna nie był objęty monitoringiem. Taki stan rzeczy powodował, że dochodziło na nim do aktów wandalizmu w postaci dewastacji elewacji budynku, zniszczeń na obiekcie, zanieczyszczania obiektu fekaliami, podrzucaniem śmieci do pojemników znajdujących się na obiekcie czy ogólnego zaśmiecania obiektu. 

Czarę goryczy przelał fakt "driftu" niezidentyfikowanej osoby na boisku sportowym. 

Dzięki zabezpieczeniu środków na zakup i montaż monitoringu przez  Gminę Miedźno dziś możemy mówić o zwiększeniu bezpieczeństwa na kompleksie sportowym. Zauważalny jest spadek zaśmiecania obiektu, podrzucania niechcianych śmieci czy oznak dewastacji i przebywania młodzieży w godzinach wieczornych.

Wspólna inicjatywa Urzędu Gminy Miedźno i Zarządu klubu jest doskonałym przykładem, że przy współpracy można dbać o wspólną przestrzeń publiczną. 

Za okazaną pomoc oczywiście serdecznie dziękujemy.


‹ Poprzednia Następna ›
Komentarze

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.

Dodaj komentarz